Masa solna

Jak zrobić masę solną – najczęstsze pytania

admin 23 stycznia 2014 Porady Brak komentarzy

Widząc jakim zainteresowaniem cieszy się strona i jak wiele pytań nasuwa się przy wykonaniu nie tylko figurek czy innych dekoracji, ale również zrobienia masy solnej a także jej malowania chciałabym umieszczać nie tylko własne ale i Wasze porady dotyczące tych kwestii.
Bardzo serdecznie zachęcam do dzielenia się własnymi radami i spostrzeżeniami dotyczącymi zarówno wykonania odpowiedniej masy, a także sugestie i porady jak zabarwić masę np. na różne ciekawe odcienie i barwy. Jak suszyć i w co pakować takie prezenty. Być może spotkaliście się na różnymi problemami, które udało Wam się samodzielnie rozwiązać a teraz możecie się nimi podzielić.


Wasze cenne wskazówki, będziemy umieszczać na stronie po to, aby wszyscy, którzy dopiero rozpoczynają zabawę z materiałem jakim jest masa solna nie musieli poświęcać większej ilości czasu na wykonanie samej masy niż na zabawę i zrobienie fajnych oraz ciekawych rzeczy.

Na chwilę obecną Wasze porady znajdują się w komentarzach pod artykułami a chciałabym, aby znajdowały się w jednym miejscu. Informacje będą na bieżąco uzupełniane w miarę ich napływania. Mażecie dodawać swoje
wpisy na mojej stronie  na Facebooku lub proszę skontaktować się ze mną przez formularz kontaktowy.

Myślę, że wielu z Was myślało również o tym, aby wykonane prace pojawiły się gdzieś w Internecie ale nie macie czasu aby się tym zająć lub nie wiecie jak to zrobić. Proponuję nadsyłanie prac, które zostaną opublikowane na mojej stronie wraz z informacją o autorze. Zachęcam do tego bardzo serdecznie. Wystarczy wykonać zdjęcia przebiegu pracy wraz z efektem końcowym w dobrej jakości oraz podesłać krótki opis co zostało wykonane. Przed wystawieniem wszystko sprawdzimy, dostosujemy do strony i wystawimy najciekawsze prace o czym zostaniecie poinformowani. Być może będzie to okazja, aby dać upust własnej wyobraźni…

Podziel się z innymi !!!

Wstaw komentarz


5 − jeden =