Dobre jedzenie na Ruczaju
Kulinarne

Dobre jedzenie na Ruczaju

Dużo przyjaciół mej małżonki dopytuje o kwestie tego, które lokale poleciłbym im, gdyby chcieli zamówić coś pysznego na krakowskim Ruczaju. Dopytują o to z powodu dobrej znajomości tego miasta, jaka pojawiła się w okresie studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim. Miło jest mi udzielać odpowiedzi na tego typu pytanie, aczkolwiek mimo wszystko zdecydowałem się opublikować ten tekst, żeby wymienić wartościowe wiadomości tyczących się knajp na Ruczaju w Krakowie, które warto przetestować. Ufam, że zerkać będą na ten tekst nie tylko moi znajomi, ale również inni korzystający z komputerów. Porozmawiajmy więc o szczegółach.

Pho Hanoi

Pho Hanoi to restauracja orientalna która znajduje się na Ruczaju. Spożyć w tej restauracji ma się szansę wiele interesujących potraw, jakie zawsze są świeżutkie. Ceny nie są straszne, a obsługa jest miła. Warto przetestować.
Strona www: http://www.phohanoiruczaj.pl/
Telefon: 517 988 534

Green frog

Na tej liście zechciałem zamieścić pierogarnię, to przez to, że ja sam jestem sporym zwolennikiem pierogów. Jeśli myślimy o tym rodzaju restauracji, to chcę polecić w tym miejscu pierogarnię Green Frog, w której zamówić da się wiele typów pierogów o wyjkowo porządnym smaku.
Strona www: http://www.pierogiruczaj.pl/
Telefon: 668 371 432

Restauracja Siódme Niebo

Jeżeli chcesz trafić do restauracji, w jakiej poczujesz się jak w niebie, to powinieneś sprawdzić ten punkt, zdecydowanie. To w tym lokalu podawane są smakowite posiłki, jakie zjeść ma się sposobność samemu, ze swoją drugą połówką czy też z dziećmi. Wspaniały klimat, kulturalna załoga. Szczerze polecam.
Strona www: http://restauracja-siodme-niebo.pl/
Telefon: 12 315 34 64

Pizzeria Rewolucja

Miłośnicy kuchni włoskiej, a zwłaszcza niepowtarzalnej pizzy mogą pomyśleć nad pizzerią Rewolucja, która oferuje niebywale smakowitą pizzę na miejscu, jak również z dowozem do klientów na Ruczaju w Krakowie. Starczy, że zajrzysz do ich menu, aby wydedukować, że w ofercie dają dużo ciekawych dań.
Strona www: https://www.pizzeriarewolucja.pl/informacje/pizza-ruczaj-krakow
Telefon: 885 686 676

Wierzę, że moja wskazóka będzie dla Was cenna i chętnie będziecie jej używać. Podawajcie też namiary sprawdzone przez Was knajpy na krakowskim Ruczaju!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *