Gdzie wybrać się ze znajomymi w Lublinie?
Kulinarne

Gdzie wybrać się ze znajomymi w Lublinie?

Każdy z nas lubi odpocząć w trakcie weekendu. Zazwyczaj piątkowe wyjście z pracy jest bardzo przyjemne, bowiem przed nami dwa dni wolnego oraz właśnie piątkowy wieczór. Wielu z nas spędza ten czas w gronie najbliższych przyjaciół lub znajomych. Często zastanawiamy się co można robić w większym gronie w trakcie weekendu w Lublinie? Miasto to jest dosyć spore, więc oferuje swoim mieszkańcom wiele atrakcji. Przede wszystkim warto wyróżnić dyskoteki i kluby noce, miejsca gdzie serwują dobre jedzenie oraz escape roomy.

Wszelkiego rodzaju kluby nocne od lat cieszą się niesłabnącym powodzeniem. Zaczynamy do nich uczęszczać mając 16 lat, a górna granica wieku właściwie nie istnieje. Są to miejsca przeznaczone przede wszystkim dla osób lubiących tańczyć. Trzeba zaznaczyć, że w dyskotece rozmawianie jest utrudnione, więc jeśli liczymy na plotki z przyjaciółką to należy szukać zdecydowanie innego miejsca. Kluby nocne oferują również sporo różnego rodzaju drinków i napojów, więc każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Temat jedzenia jest bardzo obszerny, ale warto wspomnieć, że pizza w Lublinie z https://www.pizza-salsa.pl jest bardzo dobra. Szczególnie warto polecić kilka lokali znajdujących się na miejskiej starówce. Przynajmniej dwie restauracje z kuchnią włoską znajdujące się w tej okolicy zostały wyróżnione przez lokalnych krytyków kulinarnych. Opinia specjalistów chyba najlepiej oddaje to, że pizza w stolicy lubelszczyzny jest warta uwagi.

Ostatnią rozrywką proponowaną na weekendowe szaleństwa są espace roomy, które powstają jak grzyby po deszczu. Jest to stosunkowo nowa rozrywka dostępna w naszym kraju. Rzecz jasna zawitała do nas od zachodniej strony. Zabawa w escape roomie polega na zamknięciu grupy osób (z reguły od 2 do 6) w pomieszczeniu. Następnie ekipa musi rozwiązać szereg zagadek, tak aby w ciągu godziny wydostać się z pokoju. Jeśli to się nie uda, po tym czasie pokój otwiera się automatycznie, a my przegrywamy. Warto dodać, że każdy escape room jest inny. Istnieją pokoje związane z zagadkowymi morderstwami lub duchami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *